Wszystko o ubezpieczeniach społecznych – pobierz ebook

Napisane przez | Artykuły, Redakcja Poleca, ZUS

Wokół ubezpieczeń społecznych w Polsce narosło sporo mitów. Często niestety nie wiemy jak one funkcjonują i jakie prawa przysługują nam z tytułu ubezpieczenia. System jest dosyć rozbudowany i dla niektórych może wdawać się skomplikowany.

Dlatego wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych przygotowaliśmy cykl edukacyjny „ZUS dla Ciebie”. Cykl został podzielony na 10 publikacji, z których każda dokładnie przedstawia jedno z zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi – od zasiłków rehabilitacyjnych po system emerytalny.

Teksty przygotowaliśmy wspólnie z ekspertami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, kładąc szczególny nacisk na jak najbardziej przejrzystą i transparentną formę artykułów. Dzięki temu ubezpieczenia społeczne zostały w nich opisane w sposób przystępny i zrozumiały. Cykl materiałów ukazywał się regularnie na łamach „Rzeczpospolitej” od lipca do września 2019 i bazuje on na stanie systemu ubezpieczeń społecznych w tym czasie.

Po zakończeniu cyklu, publikacje zostały skompilowane w formie wygodnego e-booka. Oddajemy go w państwa ręce pod poniższym linkiem. Jesteśmy przekonani, że będzie on dla Państwa bardzo przydatny.

Last modified: 25 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *