Trzynasta emerytura to dopiero początek

Napisane przez | Artykuły, Blog, ZUS

PiS zapowiada, że tzw. trzynasta emerytura początkiem podnoszenia świadczeń emerytalnych.

– Trzynasta emerytura to część i początek programu podnoszenia emerytur w Polsce wraz ze zwiększaniem się możliwości państwa – powiedział na spotkaniu z emerytami i rencistami w Krakowie prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W spotkaniu bierze też udział wicepremier Beata Szydło oraz europoseł PiS, współprzewodniczący frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów w Parlamencie Europejskim Ryszard Legutko.

Prezes PiS stwierdził, że 13 emerytura to skromne, ale ważne wsparcie dla emerytów i rencistów. – To jest wsparcie, które jednocześnie jest częścią, a można powiedzieć, że początkiem programu podnoszenia emerytur w Polsce wraz ze zwiększaniem się możliwości państwa – mówił Kaczyński.

– Miejmy nadzieję, że te możliwości będą się zwiększać i to zwiększać szybko albo przynajmniej dość szybko – dodał prezes PiS.

Last modified: 5 maja 2019

2 Responses to :
Trzynasta emerytura to dopiero początek

  1. jusia napisał(a):

    Mam nadzieję, bo w końcu emeryci w dzisiejszych czasach naprawdę mają sporo zmartwień i problemów i bardzo często nie mogą sobie pozwolić na to co by chcieli, głównie ze względu na niskie emerytury. Dobrze, że też ppk zacznie obowiązywać od lipca, póki co te największe firmy się z tym zmierzą, ale z czasem i obejmie te mniejsze.

  2. calin napisał(a):

    nice , thanks for sharing this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *