PZU obsłuży PPK w Polskim Radiu

Napisane przez | Artykuły, Blog, PPK

Pracowniczymi planami kapitałowymi w Polskim Radiu będzie zarządzać PZU. TFI należące do ubezpieczeniowej grupy już podpisało umowę na prowadzenie PPK.

Polskie Radio podpisało umowę z PZU Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych (PZU TFI) na zarządzanie pracowniczymi planami kapitałowymi (PPK).

– Zarząd Polskiego Radia S.A. zdecydował już o wyborze firmy, która będzie zarządzała pracowniczymi planami kapitałowymi – to PZU TFI. Na razie nie jesteśmy w stanie udzielić informacji o tym, ile osób zostanie objętych tym programem – poinformowała Monika Kuś z biura zarządu Polskiego Radia.

Czytaj także: Ruszył wyścig po pieniądze z PPK. Orlen już wybrał

Spółka, wspólnie z PZU TFI jest w trakcie przygotowywania kampanii informacyjnej dla pracowników dotyczącej PPK (ulotki, szkolenia oraz informacje w intranecie), podano także.

– Potwierdzamy, że PZU wprowadzi PPK w kolejnej instytucji – Polskim Radiu. Bardzo nas to cieszy, dowodzi zaufania ze strony zarówno władz, jak i przedstawicieli pracowników tych instytucji. To kolejny nasz znaczący partner, bo przypomnę, że niedawno poinformowaliśmy o wyborze naszej firmy przez PKN Orlen i Energę, właśnie do wdrożenia i obsługi PPK – powiedział rzecznik PZU Damian Ziąber.

Last modified: 13 sierpnia 2019

One Response to :
PZU obsłuży PPK w Polskim Radiu

  1. kacha napisał(a):

    Skoro tak wybrali, to pewnie wiedzą kto najlepiej zajmie się ich pieniędzmi. Sam w sobie program nie wygląda źle tak naprawdę, sama mam nadzieję że to zmieni wysokość emerytur ludzi, bo chcę wtedy naprawdę sobie odpoczywać i korzystać z czasu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *